Nestlé

Cena

29 Kč9999 Kč
1299999

Řazení produktů

95 položek celkem

Výpis produktů

B3T
BEBA 3 Comfort HM-O 500 ml
Momentálně nedostupné
29 Kč
Měrná cena: 5,80 Kč / 100 ml

Trvanlivost: 10/24  - od ukončeného 12. měsíce - bez palmového oleje Nestlé BEBA COMFORT 3 HM-O tekutá mléčná výživa malých dětí je vhodná pro děti od ukončeného 12....

876
GERBER Natural kapsička banán a jablko 16x90g
33 Kč
Měrná cena: 36,67 Kč / 100 g

GERBER Natural kapsička jablko, banán a jahoda je ovocná přesnídávka do malé ručky, která potěší všechny mlsné jazýčky. V každé porci se nachází pečlivě vybrané ovoce: jablečné...

1433
šve
33 Kč
Měrná cena: 36,67 Kč / 100 g

Kapsička pro děti - ovocná, pro děti od 6 měsíců, bez konzervantů a umělých barviv, bez lepku, bez přidaného cukru, v balení 1 ks    

2143
GERBER Natural kapsička jablko, banán a jahoda 16x90g
Novinka
33 Kč
Měrná cena: 36,67 Kč / 100 g

GERBER Natural kapsička jablko, banán a jahoda je ovocná přesnídávka do malé ručky, která potěší všechny mlsné jazýčky. V každé porci se nachází pečlivě vybrané ovoce: jablečné...

1421
GERBER Natural kapsička jablko, borůvka a banán 16x90g
33 Kč
Měrná cena: 36,67 Kč / 100 g

GERBER Natural kapsička jablko, borůvka a banán je ovocná přesnídávka do malé ručky, která potěší všechny mlsné jazýčky. V každé porci se nachází pečlivě vybrané ovoce: jablečné...

1424
LES
Tip AKČNÍ CENA
33 Kč
Měrná cena: 36,67 Kč / 100 g

Gerber Natural kapsička lesní ovoce je ovocná přesnídávka pro děti od ukončeného 6. měsíce. V každé porci se nachází pečlivě vybrané ovoce: Jablečné pyré...

1436
GERBER Organic 100% rostlinný příkrm bílé fazolky se sladkým bramborem a quinoou 6x190g
BIO AKČNÍ CENA
79 Kč –50 %
39 Kč
Měrná cena: 205,26 Kč / 1 kg

Spotřeba: 6/24 GERBER ORGANIC 100% rostlinný příkrm bílé fazolky se sladkým bramborem a quinoou 190 g Každé miminko či batole by mělo mít vyváženou stravu pro...

1457
GERBER Organic dětský příkrm zelenina s telecím masem 6x190g
BIO
39 Kč
Měrná cena: 205,26 Kč / 1 kg

GERBER ORGANIC dětský příkrm zelenina s telecím masem 190 g Ke správnému růstu potřebuje každé miminko a batole vyváženou a kvalitní stravu. Příkrm GERBER...

1448
GERBER Organic kapsička hruška 16x90g
BIO
39 Kč
Měrná cena: 43,33 Kč / 100 g

GERBER Organic kapsička hruška, jablko a banán je vyrobená z nejkvalitnějšího ovoce. Kapsička obsahuje pyré ze zralých kousků hrušky, jablka a banánu a kapku citronové šťávy....

1418
GERBER Organic kapsička hruška, jablko a banán 16x90g
BIO
39 Kč
Měrná cena: 43,33 Kč / 100 g

GERBER Organic kapsička hruška, jablko a banán je vyrobená z nejkvalitnějšího ovoce. Kapsička obsahuje pyré ze zralých kousků hrušky, jablka a banánu a kapku citronové šťávy....

1409
GERBER Organic kapsička jablko, banán, borůvka a ostružina 16x90g
Novinka BIO
39 Kč
Měrná cena: 43,33 Kč / 100 g

GERBER Organic kapsička jablko, banán, borůvka a ostružina je vyrobená z nejkvalitnějšího ovoce. Kapsička obsahuje pyré ze zralých kousků jablka a banánu, borůvek, ostružin a...

1412
GERBER Organic kapsička mango 16x90g
BIO
GERBER Organic kapsička mango 90g
Momentálně nedostupné
39 Kč
Měrná cena: 43,33 Kč / 100 g

GERBER Organic kapsička hruška, jablko a banán je vyrobená z nejkvalitnějšího ovoce. Kapsička obsahuje pyré ze zralých kousků hrušky, jablka a banánu a kapku citronové šťávy....

1415
8445290773715 T1
Novinka BIO
44 Kč
Měrná cena: 55 Kč / 100 g

GERBER Organic ovocná kapsička mango a broskev s kokosovým mlékem 80 g  

2397
8445290773395 T1
Novinka BIO
44 Kč
Měrná cena: 55 Kč / 100 g

GERBER Organic ovocná kapsička mango a kdoule s kokosovým mlékem 80 g. BIO ovocná přesnídávka pro děti od ukončeného 6. měsíce. Pasterovaná.  

2394
8445291110519 T1
49 Kč
Měrná cena: 24,50 Kč / 100 g

GERBER Mléčná kaše pšenično-ovesná banán a hruška je obilno-mléčný příkrm pro kojence od ukončeného 6. měsíce. Vyrobena z celozrnné ovesné a hydrolyzované pšeničné mouky s...

2376
GERBER Organic 100% rostlinný příkrm cizrna s rajčatovou omáčkou a mrkví 6x190g
BIO AKČNÍ CENA
79 Kč –37 %
49 Kč
Měrná cena: 257,89 Kč / 1 kg

Příkrm - zeleninový, pro děti od 9 měsíců, bez přídavku soli, bio kvalita GERBER ORGANIC 100% rostlinný příkrm cizrna s rajčatovou omáčkou a mrkví 190g

1454
GERBER Organic dětský příkrm hrášek s bramborami a kuřecím masem 6x190g
BIO AKČNÍ CENA
49 Kč
Měrná cena: 257,89 Kč / 1 kg

GERBER ORGANIC dětský příkrm hrášek s bramborami a kuřecím masem 190 g U každého miminka i batolete je potřeba dbát na kvalitu jídelníčku. Příkrm GERBER...

1442
GERBER Organic křupky arašídové 5x35 g
BIO
63 Kč
Měrná cena: 180 Kč / 100 g

GERBER Organic křupky arašídové jsou křehké a nadýchané křupky pro děti vhodné od ukončeného 12. měsíce. Křupky jsou speciálně navrženy tak, aby odpovídaly potřebám vašich...

1475
GERBER Organic křupky banánové 5x35 g
Novinka BIO
63 Kč
Měrná cena: 180 Kč / 100 g

GERBER Organic křupky s mangem a banánem jsou křehké a nadýchané křupky pro děti vhodné od ukončeného 12. měsíce. Křupky jsou speciálně navrženy tak, aby odpovídaly...

1466
GERBER Organic křupky s malinami a banánem 5x35 g
BIO
63 Kč
Měrná cena: 180 Kč / 100 g

GERBER Organic křupky s mangem a banánem jsou křehké a nadýchané křupky pro děti vhodné od ukončeného 12. měsíce. Křupky jsou speciálně navrženy tak, aby odpovídaly...

1469
GERBER Organic křupky s mangem a banánem 5x35 g
Novinka BIO
63 Kč
Měrná cena: 180 Kč / 100 g

GERBER Organic křupky s mangem a banánem jsou křehké a nadýchané křupky pro děti vhodné od ukončeného 12. měsíce. Křupky jsou speciálně navrženy tak, aby odpovídaly...

1463
GERBER Organic křupky s mrkví a pomerančem 5x35 g
BIO
63 Kč
Měrná cena: 180 Kč / 100 g

GERBER Organic křupky s mangem a banánem jsou křehké a nadýchané křupky pro děti vhodné od ukončeného 12. měsíce. Křupky jsou speciálně navrženy tak, aby odpovídaly...

1472
beba1
BEBA 1 Comfort HM-O 500 ml
Momentálně nedostupné
65 Kč
Měrná cena: 13 Kč / 100 ml

Tekuté kojenecké mléko počáteční, vhodné pro děti od narození, s prebiotiky a bez palmového oleje. BEBA COMFORT 1 HM-O, 500 ml Jestliže nemůžete své miminko...

867
GERBER Organic dětský příkrm brokolice s hráškem a krutím masem 6x190g
BIO
65 Kč
Měrná cena: 342,11 Kč / 1 kg

GERBER Organic dětský příkrm brokolice s hráškem a krůtím masem je maso-zeleninový příkrm od ukončeného 6. měsíce. Lahodný příkrm pomůže vašemu malému gurmánovi lépe se seznámit...

1439
8445290623423 T1
Novinka
65 Kč
Měrná cena: 232,14 Kč / 100 g

GERBER Snacks kukuřičné křupky 28 g. Extrudovaný výrobek. Baleno v ochranné atmosféře. Kukuřičné křupky skvěle padnoucí do malých ruček. Určeno pro děti od ukončeného 7. měsíce.

2391
8445290623232 T1
Novinka
65 Kč
Měrná cena: 232,14 Kč / 100 g

GERBER Snacks kukuřičné křupky jahoda a banán 28 g.Extrudovaný výrobek. Baleno v ochranné atmosféře. Kukuřičné křupky jahodovo-banánové skvěle padnoucí do malých ruček....

2388
8445290491084 T1
69 Kč
Měrná cena: 383,33 Kč / 1 kg

GERBER Natural rýžová krupička je nemléčná kaše pro kojence od ukončeného 6. měsíce vhodná jako první příkrm. Vyrobena z 99,8 % rýžové mouky, bez lepku a bez přidaného cukru....

1400
GERBER Organic 100% rostlinný příkrm ratatouille s makaróny 6x190g
BIO
69 Kč
Měrná cena: 363,16 Kč / 1 kg

GERBER ORGANIC 100% rostlinný příkrm ratatouille s makaróny 190 g Kvalitní jídelníček je v životě miminka či batolete velmi důležitý. Příkrm GERBER...

1460
GERBER Organic dětský příkrm mrkev a rajčata s krůtím masem 6x190g
BIO
69 Kč
Měrná cena: 363,16 Kč / 1 kg

GERBER ORGANIC dětský příkrm mrkev a rajčata s krůtím masem 190 g Pro miminka a batolata je velmi důležitý kvalitní jídelníček. Příkrm GERBER Organic/Natural je...

1445
gb1
Novinka Tip
69 Kč
Měrná cena: 38,33 Kč / 100 g

GERBER Snacks dětské sušenky jsou ideální svačinkou pro děťátko od ukončeného 9. měsíce. Křehká textura masíruje dásně a podporuje prořezávání prvních zoubků, tvar padne do...

2140
23902 gerber snacks maslove susenky 180g
Novinka
78 Kč
Měrná cena: 43,33 Kč / 100 g

GERBER Snacks máslové sušenky jsou ideální svačinkou pro děťátko, které začíná lézt, poznává nové tvary a dokáže uchopit jídlo do ruček. Křehká textura masíruje dásně a...

1255
GERBER Organic 100% rostlinný příkrm lahodná dýně s fazolkami a pastinákem 6x190g
BIO AKČNÍ CENA
79 Kč
Měrná cena: 415,79 Kč / 1 kg

Spotřeba: 7/24 GERBER Organic 100% rostlinný příkrm lahodná dýně s fazolkami a pastinákem je příkrm od ukončeného 8. měsíce. Váš malý gurmám se díky němu seznámí s pestrou...

1451
GERBER Organic nemléčná kaše s příchutí sušenky 9x200g
BIO
99 Kč –12 %
87 Kč
Měrná cena: 435 Kč / 1 kg

GERBER Organic nemléčná kaše s příchutí sušenky je příkrm určený pro kojence od ukončeného 6. měsíce věku dítěte. Kaše kombinují vysoké nároky malých gurmánů na přirozeně...

1373
GERBER Organic nemléčná kaše s příchutí vanilky 200 g
99 Kč –12 %
87 Kč
Měrná cena: 435 Kč / 1 kg

GERBER Organic nemléčná kaše s příchutí vanilky je příkrm určený pro kojence od ukončeného 6. měsíce věku dítěte. kaše kombinují vysoké nároky malých gurmánů na přirozeně...

1370
8445290501752 T1
Akce Tip
89 Kč
Měrná cena: 386,96 Kč / 1 kg

GERBER Cereal mléčná kaše banánová Dobrou noc je mléčná kaše pro kojence od ukončeného 6. měsíce s jemnou chutí banánu. Kombinuje částečně hydrolyzovanou rýžovou mouku, mléčnou...

1388
GERBER Cereal mléčná kaše jahodová Dobrou noc 9x230g
Akce
89 Kč
Měrná cena: 386,96 Kč / 1 kg

GERBER Cereal mléčná kaše jahodová Dobrou noc je mléčná kaše pro kojence od ukončeného 10. měsíce s jemnou chutí jahody. Kombinuje částečně hydrolyzovanou rýžovou mouku, mléčnou...

1385
GERBER Cereal mléčná kaše kakaová Dobrou noc 9x230g
Akce
89 Kč
Měrná cena: 386,96 Kč / 1 kg

GERBER Cereal mléčná kaše kakaová Dobrou noc je mléčná kaše pro kojence od ukončeného 10. měsíce s jemnou kakaovou chutí. Kombinuje částečně hydrolyzovanou rýžovou mouku,...

1382
GERBER Cereal mléčná kaše malinová Dobrou noc 9x230g
Akce
89 Kč
Měrná cena: 386,96 Kč / 1 kg

GERBER Cereal mléčná kaše malinová Dobrou noc je mléčná kaše pro kojence od ukončeného 6. měsíce s jemnou malinovou chutí. Kombinuje částečně hydrolyzovanou rýžovou mouku,...

1391
GERBER Cereal mléčná kaše ovocná Dobrou noc 9x230g
Akce
89 Kč
Měrná cena: 386,96 Kč / 1 kg

GERBER Cereal mléčná kaše ovocná Dobrou noc je mléčná kaše pro kojence od ukončeného 6. měsíce s jemnou chutí jablka, hrušky a banánu. Kombinuje částečně hydrolyzovanou rýžovou...

1379
8445291114210 T1
89 Kč
Měrná cena: 44,50 Kč / 100 g

GERBER Mléčná kaše pšenično-ovesná banán a malina je obilno-mléčný příkrm pro kojence od ukončeného 6. měsíce. Vyrobena z celozrnné ovesné a pšeničné mouky se sušenými...

2379
8445291113787 T1
89 Kč
Měrná cena: 44,50 Kč / 100 g

GERBER Mléčná kaše pšenično-ovesná banán a mango je obilno-mléčný příkrm pro kojence od ukončeného 8. měsíce. Vyrobena z celozrnné ovesné a pšeničné mouky s banánovými a...

2382
GERBER Natural mléčná kaše pšenično-ovesná jablko a švestka 9x220g
89 Kč
Měrná cena: 404,55 Kč / 1 kg

GERBER Natural mléčná kaše pšenično-ovesná jablko a švestka je vyrobena z pečlivě vybraných obilovin, pšenice a ovsa. Kaše je vhodná pro kojence od ukončeného 6. měsíce. Při...

1394
GERBER Natural mléčná kaše pšenično-ovesná malina a banán 9x220g
89 Kč
Měrná cena: 404,55 Kč / 1 kg

GERBER Natural mléčná kaše pšenično-ovesná jablko a švestka je vyrobena z pečlivě vybraných obilovin, pšenice a ovsa. Kaše je vhodná pro kojence od ukončeného 6. měsíce. Při...

1397
GERBER Organic 100% rostlinný dezert jablko a ananas s kokosovým mlékem 6(4x90g)
BIO
89 Kč
Měrná cena: 247,22 Kč / 1 kg

GERBER Organic 100% rostlinný dezert jablko a ananas s kokosovým mlékem je svačinka, díky které váš malý gurmán může objevovat chutě exotického ovoce. Složení čistě z...

1406
GERBER Organic 100% rostlinný dezert mango a kiwi s kokosovým mlékem 6(4x90g)
BIO
89 Kč
Měrná cena: 247,22 Kč / 1 kg

GERBER Organic 100% rostlinný dezert mango kiwi s kokosovým mlékem je svačinka, díky které váš malý gurmán může objevovat chutě exotického ovoce. Složení čistě z...

1403
MNG
99 Kč
Měrná cena: 43,04 Kč / 100 g

Nemléčná kaše rýžová, vhodná pro děti od 7 měsíců, bez lepku, bez přidaného cukru a bez palmového oleje. rýžový příkrm pro kojence vitamíny a minerální látky pro rozvoj...

2224
8445291103122 T1m
99 Kč
Měrná cena: 49,50 Kč / 100 g

GERBER Nemléčná kaše pšenično-ovesná švestka 200 g. Obilný příkrm pro kojence od ukončeného 6. měsíce. Instantní výrobek.     

2385
GERBER Organic 100% rostlinný příkrm cizrna s rajčatovou omáčkou a mrkví 6x190g
144 Kč
Měrná cena: 25,26 Kč / 100 g

Příkrm - zeleninový, pro děti od 9 měsíců, bez přídavku soli, bio kvalita GERBER ORGANIC 100% rostlinný příkrm cizrna s rajčatovou omáčkou a mrkví 3x190g

2159
8445291110519 T1
200 Kč
Měrná cena: 100 Kč / 100 g

GERBER Mléčná kaše pšenično-ovesná banán a hruška 2 x200 g. Obilno-mléčný příkrm pro kojence od ukončeného 6. měsíce. Instantní výrobek.

2477
B3T
Akce
BEBA 3 Comfort HM-O 3x500 ml
Momentálně nedostupné
213 Kč
Měrná cena: 14,20 Kč / 100 ml

- od ukončeného 12. měsíce - bez palmového oleje Nestlé BEBA COMFORT 3 HM-O tekutá mléčná výživa malých dětí je vhodná pro děti od ukončeného 12. měsíce. Nová tekutá forma...

980
kolečka
225 Kč
Měrná cena: 112,50 Kč / 100 g

GERBER ORGANIC Křupavá kolečka s banánem od ukončeného 10. měsíce.

2585
o1w
BEBA OPTIPRO 1, 500g
Momentálně nedostupné
247 Kč
Měrná cena: 494 Kč / 1 kg

BEBA OPTIPRO® je oblíbená dětská mléčná výživa všech spokojených miminek. Receptura obsahuje probiotika B.lactis a optimalizovanou bílkovinu. Lahodná chuť mléčné výživy BEBA...

413
BEBA EXPERTpro Lactose Free 400g
BEBA EXPERTpro Lactose Free 400g
Momentálně nedostupné
262 Kč
Měrná cena: 655 Kč / 1 kg

BEBA EXPERTpro Lactose Free je počáteční kojenecká výživa od narození určená při nesnášenlivosti laktózy a pro realimentaci po průjmech. Obsah laktózy je nižší než 0,05 g/100 g...

401
o2w
BEBA OPTIPRO 2, 500g
Momentálně nedostupné
299 Kč
Měrná cena: 598 Kč / 1 kg

BEBA OPTIPRO 2 je pokračovací kojenecká výživa od ukončeného 6. měsíce s probiotiky B. lactis CNCM I-3446 a optimalizovanou bílkovinou procesem OPTIPRO®. Obohacena o železo,...

765
o3w
BEBA OPTIPRO 3, 500g
Momentálně nedostupné
299 Kč
Měrná cena: 598 Kč / 1 kg

BEBA OPTIPRO 3 je batolecí mléčná výživa pro děti od ukončeného 1. roku s probiotiky B. lactis CNCM I-3446 a optimalizovanou bílkovinou procesem OPTIPRO®. Obohacena o železo,...

792
o4w
Novinka
BEBA OPTIPRO 4, 500g
Momentálně nedostupné
299 Kč
Měrná cena: 598 Kč / 1 kg

BEBA OPTIPRO® je oblíbená dětská mléčná výživa všech spokojených batolat. Receptura je obohacena o nezbytné vitamíny a minerální látky jako železo, vápník a vitamín D pro...

419
o5w
BEBA OPTIPRO 5, 500g
Momentálně nedostupné
299 Kč
Měrná cena: 598 Kč / 1 kg

BEBA OPTIPRO® je oblíbená mléčná výživa všech spokojených malých dětí. Receptura je obohacena o nezbytné vitamíny a minerální látky jako železo, vápník a vitamín D pro správné...

744
HA1
BEBA EXPERTpro HA 1 550 g
Momentálně nedostupné
305 Kč
Měrná cena: 55,45 Kč / 100 g

BEBA EXPERTpro HA 1, kojenecká výživa, od narození, 550 g Počáteční mléčná kojenecká výživa s bakteriemi mléčného kvašení a upravenou bílkovinou. Instantní. Pro kojence od...

2566
BEBA COMFORT 2 HM-O pokračovací kojenecké mléko, 800 g
Tip
391 Kč
Měrná cena: 488,75 Kč / 1 kg

BEBA COMFORT 2 HM-O je prémiové pokračovací kojenecké mléko od ukončeného 6. měsíce s unikátním komplexem 5 oligosacharidů HMO (2'FL, DFL, LNT, 3'SL, 6'SL) strukturou podobných...

347
BEBA COMFORT 3 HM-O, instantní mléčná batolecí výživa, 800 g
Tip
399 Kč
Měrná cena: 498,75 Kč / 1 kg

BEBA COMFORT 3 HM-O je batolecí mléčná výživa od ukončeného 1. roku s komplexem 5 HMO oligosacharidů, probiotiky L. reuteri a prebiotickou směsí GOS/FOS. Obsahuje vitamíny A, B,...

362
BEBA COMFORT 4 HM-O, instantní mléčná batolecí výživa, 800 g
Tip
399 Kč
Měrná cena: 498,75 Kč / 1 kg

BEBA COMFORT 4 HM-O je batolecí mléčná výživa pro děti od ukončeného 18. měsíce s HMO oligosacharidem 2'FL, probiotiky L. reuteri a patentovaným procesem OPTIPRO®. Obohacena o...

368
8445290083180 mobil T569
Tip
409 Kč
Měrná cena: 511,25 Kč / 1 kg

BEBA COMFORT 5 HMO je batolecí mléčná výživa pro děti od ukončeného 2. roku jako součást smíšené a vyvážené stravy. Obsahuje probiotika L. reuteri, prebiotika GOS/FOS a...

1481
BEBA COMFORT 1 HM-O počáteční kojenecké mléko, 800 g
415 Kč
Měrná cena: 518,75 Kč / 1 kg

BEBA COMFORT 1 HM-O je prémiové počáteční kojenecké mléko pro kojence od narození s unikátním komplexem 5 oligosacharidů HMO strukturou podobných mateřskému mléku. Obsahuje...

356
8445290663238 základní přední pohled T911w
BEBA EXPERTpro AR 800g
Momentálně nedostupné
480 Kč
Měrná cena: 60 Kč / 100 g

vhodná od narození s bakteriemi mléčného kvašení L. reuteri pro řízenou dietní výživu při ublinkávání BEBA mléčná výživa malých dětí AR s upravenou bílkovinou a...

843
8445290391575 T569w
BEBA ExpertPro HA 1 800g
Momentálně nedostupné
525 Kč
Měrná cena: 656,25 Kč / 1 kg

BEBA EXPERTpro HA 1, kojenecká výživa při snížení rizika alergie na mléčné bílkoviny, potravina pro zvláštní lékařské účely, od narození, 800g

374
7613287299260 T569w
BEBA ExpertPro HA 2 800g
Momentálně nedostupné
525 Kč
Měrná cena: 656,25 Kč / 1 kg

BEBA EXPERTpro HA 2, mléčná výživa pro kojence s bakteriemi mléčného kvašení L. reuteri a upravenou bílkovinou, od ukončeného 6. měsíce, 800g

380
7613287299277 T569w
BEBA ExpertPro HA 3 800g
Momentálně nedostupné
525 Kč
Měrná cena: 656,25 Kč / 1 kg

BEBA EXPERTpro HA 3, mléčná výživa pro malé děti s bakteriemi mléčného kvašení L. reuteri a upravenou bílkovinou, od ukončeného 12. měsíce, 800 g

386
Hlavní vizuál 1ks
557 Kč
Měrná cena: 69,63 Kč / 100 g

BEBA EXPERTpro Sensitive je mléčná výživa pro malé děti od ukončeného 1. roku s klinicky testovanou kombinací složek pro citlivé bříško. Obsahuje probiotika L. reuteri,...

2430
8445290663191 základní přední pohled T911w
BEBA SENSITIVE 800 g
Momentálně nedostupné
562 Kč
Měrná cena: 702,50 Kč / 1 kg

BEBA Sensitive je speciální počáteční kojenecká výživa určená k dietnímu postupu při zácpě a drobných zažívacích potížích. Klinicky testovaná kombinace OPTIPRO H.A., probiotik...

395
sup1
BEBA 1 SUPREMEpro 800 g
Momentálně nedostupné
628 Kč
Měrná cena: 785 Kč / 1 kg

BEBA SUPREMEpro 1 je prémiové počáteční kojenecké mléko od narození s unikátním komplexem 6 HMO oligosacharidů (2'FL, 3'FL, LNT, DFL, 3'SL, 6'SL). Obsahuje probiotika B. lactis...

1811
sup2
BEBA 2 SUPREMEpro 800 g
Momentálně nedostupné
628 Kč
Měrná cena: 785 Kč / 1 kg

BEBA SUPREMEpro 2 je prémiové pokračovací kojenecké mléko od ukončeného 6. měsíce s unikátním komplexem 6 HMO oligosacharidů (2'FL, 3'FL, LNT, DFL, 3'SL, 6'SL). Obsahuje...

1820
8593893790483 flash2w
BEBA SUPREMEpro 3, HMO, 800 g
Momentálně nedostupné
628 Kč
Měrná cena: 78,50 Kč / 100 g

BEBA SUPREMEpro 3, HMO, instantní mléko pro malé děti s bakteriemi mléčného kvašení B. lactis a B. infantis a upravenou bílkovinou, od ukončeného 12. měsíce, 800 g

2227
3D B AC 800g 2016 PB
BEBA A.C.při kolikách 800g
Momentálně nedostupné
999 Kč

NESTLÉ Beba A.C. při kolikách je plnohodnotná speciální kojenecká výživa od narození, která pomáhá nekojeným dětem řešit problémy s kolikou, které jsou často doprovázené...

407
7613036841733 BEBA AL110 400g záměna se šipkou
Balení 6 ks
BEBA AL 110 6 x 400g
Momentálně nedostupné
1 098 Kč

BEBA AL 110 Lactose free, počáteční mléčná kojenecká výživa určená k dietnímu postupu při nesnášenlivosti laktózy, od narození, balení 6 x 400 g.

402
beba optipro 1 3
BEBA Optipro 1 6 x 500g
Momentálně nedostupné
1 374 Kč

BEBA OPTIPRO 1 je počáteční výživa od Nestlé vyvinuta na základě 60 let výzkumu mateřského mléka. Je určena pro kojence od narození, nemohou-li být kojeni. Obsahuje...

414
19550 beba optipro 2 6x500g
Balení 6 ks
BEBA OPTIPRO 2, 6x500g
Momentálně nedostupné
1 790 Kč
Měrná cena: 596,67 Kč / 1 kg

pro kojence od ukončeného 6. měsíce věku BEBA OPTIPRO 2 je mléčná výživa malých dětí vhodná od ukončeného 6. měsíce věku, která obsahuje vitamíny a minerální látky...

929
19553 beba optipro 3 6x500g
Balení 6 ks
BEBA OPTIPRO 3, 6x500g
Momentálně nedostupné
1 790 Kč
Měrná cena: 596,67 Kč / 1 kg

Výhodné balení BEBA OPTIPRO 3 6×500 g – batolecí mléčná výživa pro děti od ukončeného 1. roku s probiotiky B. lactis CNCM I-3446 a optimalizovanou bílkovinou OPTIPRO®. Bez...

928
19556 beba optipro 4 6x500g
Novinka Balení 6 ks
BEBA OPTIPRO 4, 6x500g
Momentálně nedostupné
1 790 Kč
Měrná cena: 596,67 Kč / 1 kg

BEBA OPTIPRO 4 je instantní mléčná výživa od Nestlé určena pro malé děti od ukončeného 15. měsíce. Obsahuje bifidobakterie Bifidus Lactis podobné těm, které se nacházejí ve...

420
19559 beba optipro 5 6x500g
Balení 6 ks
BEBA OPTIPRO 5, 6x500g
Momentálně nedostupné
1 790 Kč
Měrná cena: 596,67 Kč / 1 kg

BEBA OPTIPRO 5 je mléčná výživa malých dětí od ukončeného 24. měsíce věku, která obsahuje vitamíny a minerální látky podporující imunitu dítěte, probiotické bakterie Bifidus...

930
BEBA COMFORT 3 HM-O 6 x 800g
Balení 6 ks
BEBA COMFORT 3 HM-O 6 x 800g
Momentálně nedostupné
2 399 Kč
Měrná cena: 499,79 Kč / 1 kg

Výhodné balení BEBA COMFORT 3 HM-O 6×800 g – batolecí mléčná výživa od ukončeného 1. roku s komplexem 5 HMO oligosacharidů, probiotiky L. reuteri a prebiotickou směsí GOS/FOS....

363
BEBA COMFORT 4 HM-O 6 x 800g
Balení 6 ks
BEBA COMFORT 4 HM-O 6 x 800g
Momentálně nedostupné
2 399 Kč
Měrná cena: 499,79 Kč / 1 kg

Výhodné balení BEBA COMFORT 4 HM-O 6×800 g – batolecí mléčná výživa od ukončeného 18. měsíce s HMO oligosacharidem 2'FL, probiotiky L. reuteri a patentovaným procesem OPTIPRO®....

369
C5 6X
Balení 6 ks
2 399 Kč
Měrná cena: 499,79 Kč / 1 kg

Výhodné balení BEBA COMFORT 5 HMO 6×800 g – batolecí mléčná výživa pro děti od ukončeného 2. roku. Obsahuje probiotika L. reuteri, prebiotika GOS/FOS a patentovaný proces...

1542
BEBA COMFORT 1 HM-O 6 x 800g
Balení 6 ks
BEBA COMFORT 1 HM-O 6 x 800g
Momentálně nedostupné
2 567 Kč
Měrná cena: 534,79 Kč / 1 kg

Výhodné balení BEBA COMFORT 1 HM-O 6×800 g – prémiové počáteční kojenecké mléko od narození s unikátním komplexem 5 oligosacharidů HMO (2'FL, DFL, LNT, 3'SL, 6'SL). Obsahuje...

357
BEBA COMFORT 2 HM-O 6 x 800g
Balení 6 ks
BEBA COMFORT 2 HM-O 6 x 800g
Momentálně nedostupné
2 567 Kč
Měrná cena: 534,79 Kč / 1 kg

Výhodné balení BEBA COMFORT 2 HM-O 6×800 g – prémiové pokračovací kojenecké mléko od ukončeného 6. měsíce s unikátním komplexem 5 oligosacharidů HMO (2'FL, DFL, LNT, 3'SL,...

348
3D B EXPERTpro AR 6x800g 2023ww
Balení 6 ks
BEBA EXPERTpro AR 6 x 800g
Momentálně nedostupné
2 920 Kč
Měrná cena: 60,83 Kč / 100 g

vhodná od narození s bakteriemi mléčného kvašení L. reuteri pro řízenou dietní výživu při ublinkávání BEBA mléčná výživa malých dětí AR s upravenou bílkovinou a...

927
8445290391575 kartonw
Balení 6 ks
BEBA ExpertPro HA 1 6 x 800g
Momentálně nedostupné
2 929 Kč
Měrná cena: 610,21 Kč / 1 kg

BEBA EXPERTpro HA 1, kojenecká výživa s probiotickými bakteriemi Lactobacillus reuteri a upravenou bílkovinou pro řízenou dietní výživu při snížení rizika alergie na mléčné...

375
7613287299260 6x800g kartonw
Balení 6 ks
BEBA ExpertPro HA 2 6 x 800g
Momentálně nedostupné
3 150 Kč
Měrná cena: 656,25 Kč / 1 kg

BEBA EXPERTpro HA 2, kojenecká výživa s probiotickými bakteriemi L. reuteri a upravenou bílkovinou, od ukončeného 6. měsíce, balení: 6 x 800g.

381
7613287299277 kartonw
Balení 6 ks
BEBA ExpertPro HA 3 6 x 800g
Momentálně nedostupné
3 150 Kč
Měrná cena: 656,25 Kč / 1 kg

BEBA EXPERTpro HA 3, mléčná výživa pro malé děti s bakteriemi mléčného kvašení L. reuteri a upravenou bílkovinou, od ukončeného 12. měsíce, 6 x 800g

387
3D B EXPERTpro LactoseFree12x400g 2023 kartonw
BEBA EXPERTpro Lactose Free 12x400g
Momentálně nedostupné
3 199 Kč
Měrná cena: 666,46 Kč / 1 kg

Výhodné balení BEBA EXPERTpro Lactose Free 12×400 g pro miminka s nesnášenlivostí laktózy od narození. Dvanáct kusů zajistí zásobu přibližně na 6 týdnů a přinese výraznou úsporu...

1140
3D B EXPERTpro Sensitive1+ 6x800g 2023
Balení 6 ks
3 329 Kč
Měrná cena: 69,35 Kč / 100 g

Výhodné balení BEBA EXPERTpro Sensitive 6×800 g pro malé děti od ukončeného 1. roku s citlivým bříškem. Šest kusů zajistí zásobu přibližně na 6 týdnů a přinese úsporu oproti...

2431
3D B EXPERTpro Sensitive 6x800g 2023ww
Balení 6 ks
BEBA SENSITIVE 6 x 800 g
Momentálně nedostupné
3 399 Kč
Měrná cena: 708,13 Kč / 1 kg

Výhodné balení BEBA Sensitive 6×800 g – speciální kojenecká výživa od narození při zácpě a drobných zažívacích potížích. Šest kusů zajistí zásobu přibližně na 6 týdnů a přinese...

396
SSS1
Balení 6 ks
BEBA 1 SUPREMEpro 6 x 800 g
Momentálně nedostupné
3 599 Kč
Měrná cena: 899,75 Kč / 1 ks

Výhodné balení BEBA SUPREMEpro 1 – prémiové počáteční kojenecké mléko od narození s unikátním komplexem 6 HMO oligosacharidů (2'FL, 3'FL, LNT, DFL, 3'SL, 6'SL). Obsahuje...

1812
sss2
Balení 6 ks
BEBA 2 SUPREMEpro 6 x 800 g
Momentálně nedostupné
3 599 Kč
Měrná cena: 749,79 Kč / 1 kg

Výhodné balení BEBA SUPREMEpro 2 6×800 g – prémiové pokračovací kojenecké mléko od ukončeného 6. měsíce s unikátním komplexem 6 HMO oligosacharidů. Obsahuje probiotika B. lactis...

1821
Hlavní vizuál na web 6 ksw
Balení 6 ks
BEBA SUPREMEpro 3, HMO, 6 x 800 g
Momentálně nedostupné
3 599 Kč
Měrná cena: 74,98 Kč / 100 g

BEBA SUPREMEpro 3, HMO, instantní mléko pro malé děti s bakteriemi mléčného kvašení B. lactis a B. infantis a upravenou bílkovinou, od ukončeného 12. měsíce, 6x800 g

2228
BEBA AC 800g 6x
Balení 6 ks
BEBA A.C.při kolikách 6 x 800g
Momentálně nedostupné
9 999 Kč

NESTLÉ Beba A.C. při kolikách je plnohodnotná speciální kojenecká výživa od narození, která pomáhá nekojeným dětem řešit problémy s kolikou, které jsou často doprovázené...

408

Ovládací prvky výpisu

95 položek celkem