BEBA OPTIPRO HA 3 800g

Neohodnoceno
Značka: Nestlé
399 Kč
Skladem

NESTLÉ Beba OPTIPRO HA 3 je instantní výživa, která je určena pro děti s alergií v rodinné anamnéze s obsahem částečně naštěpené mléčné bílkoviny. Jejím základem je speciální směs částečně hydrolyzované bílkoviny, která pomáhá snižovat riziko alergie na mléčnou bílkovinu a taky pozdější symptomy alergie.

Detailní informace

Detailní popis produktu

NESTLÉ Beba OPTIPRO HA 3 je instantní výživa, která je určena pro děti s alergií v rodinné anamnéze s obsahem částečně naštěpené mléčné bílkoviny. Jejím základem je speciální směs částečně hydrolyzované bílkoviny, která pomáhá snižovat riziko alergie na mléčnou bílkovinu a taky pozdější symptomy alergie. Obsahuje recepturu s probiotickými bakteriemi L. reuteri, které se přirozeně vyskytují v mateřském mléce.

OPTIPRO HA speciální proces k získání 100% syrovátkové, částečně hydrolyzované bílkoviny.

Balení obsahuje 800 g.
Potravina pro zvláštní výživu, pokračovací mléčná kojenecká výživa.

Důležitá upozornění: Výrobek je určený pro výživu malých dětí od 10 měsíců věku. Nestlé Beba HA 3 má být součástí smíšené a vyvážené stravy dítěte. Je důležité důsledné dodržování návodu na přípravu i uvedených doporučení. Nevhodné pro děti do 1 roku věku.

Dávkování a způsob užití

  1. Láhev, uzávěr a savičku důkladně vymyjte a vyvařte 5 minut.
  2. Pět minut povařte pitnou vodu pro kojence a nechte ochladit.
  3. Polovinu převařené vody ochlazené asi na 40 °C, vlijte do láhve. Teplota vody nad 45 °C bakterie mléčného kvašení ničí.
  4. Přiloženou odměrkou odměřte prášek a nasypte do láhve. Prášek v odměrce musí být vždy zarovnaný.
  5. Důkladně protřepte.
  6. Poté dolijte zbylé množství vody.
  7. Ještě jednou dobře protřepte, až do úplného rozpuštění prášku.
  8. Ověřte vyhovující teplotu připravené výživy.
  9. Po každém použití obal důkladně uzavřete a skladujte v suchu při pokojové teplotě.

Složení

Přípravek obsahuje Laktózu (z mléka), rostlinné oleje (palmový, řepkový nízkoerukový, slunečnicový, slunečnicový s vysokým obsahem kyseliny olejové), maltodextrin, bramborový škrob, enzymaticky hydrolyzovaný bílkovinný koncentrát mléčné syrovátky 10,4 %, minerální látky (vápenaté soli kyseliny fosforečné, chlorid hořečnatý, chlorid draselný, chlorid sodný, síran železnatý, síran zinečnatý, síran měďnatý, síran manganatý, jodid draselný, selenan sodný), L-arginin, rybí olej, vitamíny (L-askorbát sodný, D-pantothenát vápenatý, nikotinamid, DL-?-tokoferyl-acetát, riboflavin, retinylacetát, thiamin-mononitrát, pyridoxin-hydrochlorid, kyselina listová, fyllochinon, D-biotin, cholekalciferol, kyanokobalamin), L-histidin, L-thyrosin, olej z Mortierella Alpina, bakterie mléčného kvašení (Lactobacillus reuteri DSM 17938; 8,9 x 107 KTJ / 100 g prášku na konci minimální trvanlivosti).

Výrobce: Nestlé