Zákaznická podpora: +420 731 266 617 info@health4you.cz

Zdravá výživa

11 položek celkem
Boruvky
58 Kč

Lyofilizace je proces sušení mrazem, při němž si ovoce zachovává svůj původní tvar a až 90 % výživových hodnot. Složení: celé borůvky sušené mrazem.

Jahody
58 Kč

Lyofilizace je proces sušení mrazem, při němž si ovoce zachovává svůj původní tvar a až 90 % výživových hodnot. Složení: plátky jahod sušené mrazem.

Maliny
58 Kč

Lyofilizace je proces sušení mrazem, při němž si ovoce zachovává svůj původní tvar a až 90 % výživových hodnot. Složení: celé maliny sušené mrazem.

Chlorella
195 Kč

Podporuje imunitní systém, zdraví jater a jejich čištění, působí jako antioxidant, přispívá k udržení normálních funkcí trávicího aparátu, cévní soustavy a srdce.

Goji
195 Kč

Posiluje obranyschopnost organismu, zpomaluje proces stárnutí, má příznivé účinky na kardiovaskulární systém a podporuje vitalitu.

Maca
195 Kč

Zdroj fytoestrogenů, vysoce hodnotných bílkovin, aminokyselin, vitamínů, minerálů a sterolů. Zvyšuje vitalitu, usnadňuje regeneraci sil při stavech vyčerpání a dlouhotrvající...

Rakytnik
195 Kč

Posiluje imunitu díky vysokému obsahu přírodního vitaminu C, příznivě působí na oči a klouby, působí proti bakteriím, virům a podporuje krvetvorbu.

Zensen
195 Kč

Ženšen přispívá k odolnosti organismu vůči únavě a stresu, k vytrvalosti (kondici), vitalitě a energii a k celkovému osvěžení těla.

Matcha Tea
199 Kč

Jemně mletý zelený čaj matcha, bohatý na antioxidanty, vitamíny, minerály a vlákninu.

Stevia
295 Kč

Stévie se cení kvůli jejím léčivým účinkům a hlavně kvůli vysoké sladivosti. Stevie jako sladidlo je na rozdíl od cukru téměř nekalorická, nepřispívá k tvorbě zubního kazu a je...

Japanese Matcha
575 Kč

Jemně mletý Japonský zelený čaj matcha, velmi bohatý na antioxidanty, vitamíny, minerály a vlákninu.