Imunoglukan 100mg P4H 40 cps.

Značka: Pleuran
279 Kč
Momentálně nedostupné

Hlavní účinnou složkou přípravku Imunoglukan P4H®  je přírodní látka Imunoglukan ve vhodné  kombinaci s vitaminem C.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení Imunoglukan P4H® kapsle:

1 kapsle obsahuje: imunoglukan 100 mg (RVH* neurčena), vitamín C  100 mg (125% RVH*)

Složení: L-askorban vápenatý (vitamin C), Imunoglukan, stearan hořečnatý (protispékavá látka)

  • Kapsle je rostlinného původu vyrobena z hydoxypropylmethylcelulosy s použitím povolených potravinářských barviv (měďnatý komlex chlorofylinu, oxid titaničitý).
  • *RVH – referenční výživová hodnota
  • Neobsahuje lepek.

Informace pro spotřebitele:

Hlavní účinnou složkou přípravku Imunoglukan P4H®  je přírodní látka Imunoglukan ve vhodné  kombinaci s vitaminem C. Imunoglukan® je vysoce purifikovaná přírodní látka, komplex biologicky aktivních polysacharidů, získávaný izolací z Pleurotus ostreatus. Jeho bezpečnost a účinnost byla ověřena v klinických studiích a pozorováních, které byly publikovány v odborné literatuře.

Vitamín C si náš organismus nedokáže syntetizovat, proto je nutné přijímat ho v potravě. Referenční výživová hodnota vitamínu C je 80 mg. Je nezbytný pro život a udržení zdravého organismu, protože v lidském těle vykonává mnoho důležitých funkcí. Ovlivňuje metabolismus aminokyselin a syntézu kolagénu, čímž přispívá ke správné funkci krevních cév, kostí a chrupavek. Vychytává volné radikály, a tak chrání buňky před oxidačním stresem. Svým působením v organismu přispívá k normální funkci imunitního systému. Vitamín C v kombinaci s imunoglukanem působí v přípravcích Imunoglukan P4H® synergicky, což znamená, že účinek těchto látek se vzájemným působením podporuje.

Použití: Imunoglukan P4H® kapsle je doplněk stravy pro dlouhodobé užívání. Obsahuje imunoglukan ve vhodné kombinaci s vitamínem C, který přispívá k normální funkci imunitního systému.

Doporučené dávkování:

Doporučuje se užívat 1 až 3 kapsle 1x denně, a to dlouhodobě (minimálně 2-3 měsíce). Kapsle se polyká vcelku a zapíjí se dostatečným množstvím vody, nejlépe večer před spaním anebo ráno nalačno. V případě potřeby je možné obsah kapsle vysypat na lžičku, a tak užít.

 
Obsah 1 kapsle 2 kapsle 3 kapsle
Imunoglukan 100 mg (RVH* neurčena) 200 mg 300 mg
Vitamin C 100 mg (125 % RVH*) 200 mg /250% RVH*) 300 mg (375% RVH*)

 

Upozornění: Doporučené dávkování nesmí být překročeno. Přípravek nesmí užívat osoby s transplantovanými orgány. Osoby užívající imunosupresiva jen po doporučení lékaře. Doplňky stravy nejsou určeny k užívání jako náhrada pestré a vyvážené stravy, jsou vhodné pro dospěléa děti od 3 let.

Skladování: Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Chraňte před vlhkem, mrazem a přímým slunečním světlem. Skladujte v suchu při teplotě  5-25°C.

Balení: 40 kapslí

Výrobce: PLEURAN s.r.o., Peterská 16A, 821 03 Bratislava, SK

Prodávají: Euro Medical Clinic-Prague s.r.o., Kaprova 42/14, 110 00 Praha 1, ČR